Česky English Deutsch
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > (NOVINKA) Živé vysílání 1.12.2020 - Mercedes Benz KRS Cruiser Line Premium

(NOVINKA) Živé vysílání 1.12.2020 - Mercedes Benz KRS Cruiser Line PremiumMercedes-Benz KRS Cruiser Line Premium je od značky www.KRS.cz historicky prvním sériovým vozidlem v prémiovém provedení. Základní výbava tohoto obytného vozu čítá mimo jiné komfortní sedadla pro 4 člennou posádku, špičková boční zatmavená okna Dometic S7P s roletou a moskytiérou, rozkládací sedadlo ve II. řadě na lůžko, velké dvoulůžko nad nákladovým prostorem, komfortní variabilní sprchovací box KRS, 60L LPG nádrž s vnějším euro plněním, solární panel, měnič napětí, kompresorovou lednici Dometic 90L s oboustranným otevíráním, nástupní schůdek, LED interiérové osvětlení s dálkovým ovládáním, jedno, nebo dvoubarevné provedení nábytku s možností volby nejen matného vysokopevnostního HPL, ale například i imitace matného, či lesklého karbonu, nebo kořenice a mnohé další prvky, které ocení nejen zkušení a nároční cestovatelé.
V nabídce doplňků pro modelovou řadu KRS Cruiser Line Premium naleznete například čalounění interiéru pravou kůží, zvýšenou kapacitu LiFePo baterií (až 300Ah), otočný držák TV, Smart TV 22" s 12V i 230V napájením, kotvící lišty v nákladovém prostoru, nosiče kol Thule, panoramatická střešní okna, centrální vysavač Dometic, elektrické ovládání ventilů na odpadních nádržích, nebo vyhřívání nádrží pro zimní kempování. Na svůj nový KRS Mercedes si můžete například objednat i stanovou zdvihací lůžkovou střechu SCA.
Samotný vůz lze již z výroby Mercedes-Benz objednat s lakováním v metalickém odstínu karoserie, včetně nárazníku, bezklíčkovým zapalováním, s 7" dotykovým displayem, hlasovým ovládáním Mercedes mee, navigací, adaptivním tempomatem, hlídáním jízdy v pruzích, dešťovým senzorem, xenonovými inteligentními světlomety, nebo továrním pohonem 4x4. V současné chvíli (12/2020) je stále v nabídce špičkový 6V 3.0L motor, který ve spojení s automatickou převodovkou splní ty vaše nejtajnější sny o luxusním zážitku z jízdy.
Nechte se překvapit úžasnou technologií Mercedes-Benz a špičkovým zpracováním interiéru KRS.
Objednejte si zkušební jízdu, nebo předvedení modelové řady KRS Cruiser Line Premium u některého z prodejců sítě
Mercedes-Benz Vans CZ. Více na www.krs.cz, nebo na e-mailu: info@krs.cz