Vyberte stránku

KRS HomeMADE

Stavba obytného vozu svépomocí

Sada KRS HomeMADE je určena pro stavbu obytného vozu svépomocí. Základní universální sada obsahuje zcela základní prvky stavebního materiálu a předmětů, které postačují k tomu, aby se konkrétní vůz mohl administrativně přetypovat v TP vozidla na SA obytný vůz v kategorii M1. Po zakoupení základní sady KRS HomeMADE, na našem eshopu, a instalaci zákazník vozidlo přistaví v předem dohodnutý čas k prohlídce techniky značky KRS. Po úspěšném absolvování prohlídky se zapíše změna kategorie, včetně počtu míst k sezení do TP vozu.

Volbou, nebo již přímo součástí k základní sadě může být rozšíření zakázky o další značkové technické, nebo nábytkové komponenty, které nabízíme ve specializovaném e-shopu.  Na výběr je mnoho stavebních součástí pro vozidla řady X250/X290 Ducato/Boxer/Jumper a nově i pro Mercedes-Benz Sprinter řady 906/907/910.

Po zakoupení sady KRS HomeMADE a případně dalších komponentů KRS jsme zákazníkovi k dispozici pro technické konzultace a poradenství základních montážních úkonů.

Další odborné konzultace nebo návrhy řešení jsou zpoplatněné dle aktuálního ceníku.