...vlastní cestou...

O nás

KPS Automobile s.r.o.

Společnost KPS Automobile s.r.o. je ryze českou společností se sídlem v západočeském Malém Malahově s výrobní, skladovací a administrativní plochou cca 3.000 m2. Od počátku svého založení se věnuje výhradně výrobě obytných vozidel značky KRS, která má svoji historii sahající až do roku 1999. V průběhu své existence (1999-2024) vyprodukovala více než 1.400 individuálních či sériových obytných vozidel pod značkou KRS. V roce 2024, k datu 12.9. značka KRS oslaví své 25. výročí od svého založení.

V současné době (2024) společnost KPS Automobile s.r.o. vyrábí obytná vozidla v sériových modelových řadách KRS Active Line, KRS Cruiser Line, KRS Sport Line, KRS Classic Line, KRS Cruiser Premium na podvozcích:

  • Fiat Ducato (KRS Active Line, KRS Cruiser Line, KRS Sport Line),
  • Peugeot Boxer (KRS Active Line, KRS Cruiser Line, KRS Sport Line),
  • Citroën Jumper (KRS Active Line, KRS Cruiser Line, KRS Sport Line),
  • Opel Movano (KRS Active Line, KRS Cruiser Line, KRS Sport Line),
  • Mercedes-Benz Sprinter (KRS Classic Line, KRS Cruiser Line, KRS Cruiser Premium)
  • MAN TGE (KRS Classic Line, KRS Cruiser Line).

Všechny uvedené modelové řady tvoří základní pilíř produkce firmy a vytváří tak hlavní směr, kterým se společnost KPS Automobile s.r.o. již při svém založení vydala.

Druhým významným směrem je výroba  a stavba vozidel na zakázku dle individuálních požadavků zákazníka. Zcela novým odvětvím je pak nový produkt, který je určen pro stavitele obytných vozidel svépomocí – produkt s názvem KRS HomeMADE.

Vývoj nových a inovacemi stávajících modelových řad obytných vozidel KRS ve spojení s dovozci pro ČR jednotlivých automobilových značek, pravidelnou kontrolou v DEKRA CZ a.s., dále pak certifikace ISO 9001, píle, zručnost řemeslníků pracujících v KPS Automobile s.r.o. a zejména jedinečný „rukopis“ přesvědčuje stále více svých zákazníků nejen v Česku, ale i v zahraničí.

Vážení přátelé, zákazníci současní i budoucí,
vážení majitelé obytných vozidel,

je mne velkou ctí vám všem bez rozdílu oznámit, že v průběhu posledního čtvrtletí roku 2021 a roku 2022 jsme pro vás zrekonstruovali stávající provozovnu a vystavěli zcela novou výrobní, skladovací a administrativní část v sídle společnosti v Malém Malahově v okrese Domažlice.

Součtem všech podlahových prostor máme nyní k dispozici necelé 3 tisíce metrů čtverečních krytých a temperovaných výrobních a administrativních ploch a dalších cca 1500m2 odstavných ploch a parkovišť.

Součástí akce rekonstrukce a výstavby provozovny společnosti KPS Automobile s.r.o, bylo i pořízení některých nových technologií, mezi které patří zejména pořízení zcela nového 5-ti osého CNC obráběcího centra, které jsme si měli možnost předem definovat a prohlédnout ve výrobním závodě v Rimini, a některých dalších dílčích přidružených technologií, které souvisejí s výrobou interiérů zejména obytných vozidel.

Věříme, že nejen nám ale zejména našim zákazníkům přinese tato investice zásadní posun ke zlepšení kultury prodeje, servisu a zejména pak k poprodejním službám veškerého rozsahu. Naši řemeslníci, technici a celý kolektiv je připraven splnit Vaše jakákoliv přání ve zbrusu nových prostorách.

Kompletní výše investic dosáhla k téměř 17,5mil.CZK bez DPH, se kterými nám pomohla financující společnost UniCredit Bank, spolu s Národní Rozvojovou Bankou. O přípravu, strukturu a řešení financování výstavby a pořízení nové technologie se postarala společnost Davídek Consulting s.r.o. Stavební část zabezpečila na klíč společnost MMK Baustav s.r.o

Těším se na setkání s vámi a děkuji za vaši podporu!

Tomáš Krs – jednatel
01.01.2023