Vyberte stránku

...vlastní cestou...

O nás

KPS Automobile s.r.o.

Společnost KPS Automobile s.r.o. je ryze českou společností se sídlem v západočeském Malém Malahově s výrobní a administrativní plochou cca 1.200 m2. Od počátku svého založení se věnuje výhradně výrobě obytných vozidel značky KRS, která má svoji historii sahající až do roku 1999. V průběhu své existence (1999-2022) vyprodukovala více než 1.270 individuálních či sériových obytných vozidel pod značkou KRS.

V současné době (2022) společnost KPS Automobile s.r.o. vyrábí obytná vozidla v sériových modelových řadách KRS Active Line, KRS Cruiser Line, KRS Sport Line, KRS Classic Line, KRS Cruiser Premium na podvozcích:

  • Fiat Ducato (KRS Active Line, KRS Cruiser Line, KRS Sport Line),
  • Peugeot Boxer (KRS Active Line, KRS Cruiser Line, KRS Sport Line),
  • Citroën Jumper (KRS Active Line, KRS Cruiser Line, KRS Sport Line),
  • Mercedes-Benz Sprinter (KRS Classic Line, KRS Cruiser Line, KRS Cruiser Premium)
  • MAN TGE (KRS Classic Line, KRS Cruiser Line).

Všechny uvedené modelové řady tvoří v současné době více než 95% produkce firmy a vytváří tak hlavní směr, kterým se společnost KPS Automobile s.r.o. již při svém založení vydala.

I nadále se však zabývá stavbou vozidel na zakázku, a personifikace dle individuálních požadavků zákazníka, patří i dnes k hlavním směrům značky.

Vývoj nových a inovacemi stávajících modelových řad obytných vozidel KRS ve spojení s dovozci pro ČR jednotlivých automobilových značek, pravidelnou kontrolou v DEKRA CZ a.s., dále pak certifikace ISO 9001, píle, zručnost řemeslníků pracujících v KPS Automobile s.r.o. a zejména jedinečný „rukopis“ přesvědčuje stále více svých zákazníků nejen v Česku, ale i v zahraničí.