Vyberte stránku

KRS Cruiser Line MB

Nezaměnitelný přítel na cestách...
Ceník

Podvozek

Klíčové parametry

MERCEDES-BENZ SPRINTER L

 • podvozek: Sprinter L
 • motorizace: 2.0, 2.2 CDI
 • převodovka: manuální/ 7G-Tronic PLUS
 • výkon motoru: 114k,143k, 150k, 163k, 170k, 190k

Počet cestujících a hmotnosti

 • Počet cestujících v základní výbavě: 4 (2)
 • Počet cestujících pro spaní na standardním lůžku: 2
 • Počet cestujících pro spaní na rozkládacím lůžku: 2
 • Počet cestujících pro spaní na střešním lůžku: 2
 • Délka standardního lůžka: 2.000 mm
 • Celková hmotnost: 3.500 kg
 • Doložnost: 360 kg
  • pro verzi 4×4 v celkové hmotnosti 3500kg je vůz pouze 2 místný
  • verze 4xx CDi je vozidlo 2-4 místné dle zvolené konfigurace, včetně 4×4

Rozměry

 • Celková délka: 6.970 mm
 • Celková šířka bez zrcátek: 2.020 mm
 • Orientační výška: 2.740 +/- 40 mm
 • Orientační výška se střešní lůžkovou nástavbou SCA: 2.870 +/- 40mm

Popis obytného vozu

Zaměření

Obytný vůz KRS Cruiser Line MB s vnitřní výškou cca 190 cm a v celkové délce vozu 6,97 m, je určen pro dva dospělé pasažéry a dvě děti do věku zhruba 15 let. Prostorný interiér poskytuje pohodlí zejména pro aktivní využití volného času, outdoorových a sportovních aktivit. Komfortní cestování zajišťují pohodlná sedadla řidiče a spolujezdce s područkami. Ve druhé řadě je ve dvou směrech nastavitelné dvojsedadlo RIB s integrovanými tříbodovými bezpečnostními pásy a s plynule seřiditelným sklonem opěradla, jež lze na noc rozložit na lůžko. Neopomenutelnou výhodou jsou podélná lůžka v zadní části obytného prostoru, která mohou poskytnout pohodlí až pro tři dospělé osoby. Vozidlo v konfiguraci pohonu 4×4 a celkovou hmotností 3500 kg je možné vybavit jen 2 místy určenými k sezení během jízdy.

Popis obytného vozu

Vnitřní uspořádání

Každé obytné vozidlo KRS se vyrábí s důrazem na výběr vhodných kvalitních materiálů. Karoserie je izolována tepelně-izolační vrstvou speciální hmoty o síle 20 mm. Boční okna Dometic S7P s roletou a moskytiérou jsou u této modelové řady standardem. Střešní okna řady HEKI rovněž obsahují rolety a moskytiéry.

Kvalitní nábytkový materiál v podobě lehčených překližek z topolového dřeva, dodává interiéru nejen vysokou úroveň kvality, ale zejména šetří hmotnost vestavěného zařízení, čímž se zvyšuje užitná hodnota a zároveň se snižují náklady na provoz.

Prostorná koupelna s laminátovou vaničkou, sprchovou baterií a tekoucí teplou i studenou vodou je řešena speciálními obkladovými panely, zabraňujícími šíření vlhkosti. Samozřejmostí je zabudované otočné WC Thetford s vnějšími servisními dvířky na boku vozidla a s tlakovým splachováním napojeným na rozvod vody. Rozměry koupelny 1.300 x 810 mm jistě ocení všechny věkové kategorie zákazníků.

Zadní, velice pohodlné dvojlůžko o rozměru 1.750 x 2.000 mm, situované podélně interiérem vozu s matrací na lamelovém roštu poskytuje dostatek prostoru pro dvě dospělé osoby. Nechybí spousty účelně vytvořených odkládacích prostorů nad lůžky a v podstropních skříňkách.

Pro kulinářské potřeby svého majitele pak poskytne obytný vůz dostatek prostoru a možností v kuchyňském koutku, který je opatřen kvalitním plynovým vařičem Dometic v kombinaci s nerezovým dřezem se skleněnou zakrývací dělenou deskou. LED osvětlení pracovní plochy kuchyňky, stejně tak ostatních částí interiéru, které je integrované v podstropních skříňkách zabezpečí příjemné osvětlení za každé situace. Součástí základní výbavy kuchyňky je kompresorová inteligentní lednice Dometic o objemu 90l s 16l mrazákem.

Úložný prostor o rozměru cca 2.050 x 1.750 mm, který je zbudován v zadní části vozidla, pod podélně uloženými lůžky, je přístupný zadními dvoukřídlými dveřmi. Příplatková verze elektricky zdvihaného a v jakékoliv poloze zatížitelného lůžka zabezpečí nejen pohodlný spánek, ale i přepravu objemnějšího nákladu.

Podlahu obytného a úložného prostoru pokrývá zátěžové linoleum, boky stěn obkladové panely a v interiéru pak čalouněné obkladové dílce. Část levé strany úložného prostoru je vyčleněna pro instalační skříňku s kombinovaným topením Truma Combi 4, palubní baterii, rozvody vody a rozvody teplého vzduchu do interiéru vozu.

Den / Noc

Půdorysné uspořádání

Vzorníky

Interiérové dekory

Nábytkové dekory

korpusy a dvířka standard

Dvířkové dekory

příplatkové

Dvířkové dekory

příplatkové (karbon, cizokrajné dřeviny)

Čalounění

přírodní kůže perforovaná

Podlaha

vinyly

Vzorníky

Interiérové dekory - standard

Strop

tebox

Stěny

(Esperta 14, Amsterdam 46, Strong 03)

Kuchyň

pracovní deska